Знову б'є рекорд на марафоні Ізмір

Знову б'є рекорд на марафоні в Ізмірі

Кенієць Ленні Рутто завершив марафон Ізміра з результатом 2.09.27, ефіопець Цегайе Гетачю покращив свій рекорд у 2.09.35 на 8 секунд минулого року, а титул Марафона Ізміра «найшвидшої траси Туреччини» знову був закріплений.

Марафон, організований столичним муніципалітетом Ізміру втретє і який став «найшвидшою трасою в Туреччині» минулого року ефіопцем Цегайе Гетачю з часом 2.09.35, знову побив рекорд в Ізмірі. Цього разу кенійцю Ленні Рутто вдалося покращити рекорд на 2.09.27 секунд із 8. Таким чином, особливість Marathon İzmir як найшвидшої траси в нашій країні знову була знищена, а рекорд оновлено під гаслом «Марафон, знову».

У чоловіків друге місце посів Мешак Кіпроп Коеч з Кенії з результатом 2.11.21, а третім – Метью Кембой з Кенії з результатом 2.13.03. Явуз Аґралі з Бінгьола досяг великого успіху, пробігши найкращий час серед турецьких спортсменів у чоловічій категорії з 2.20.02 і фінішувавши 9-м.

У жінок перше місце посіла Летебрхан Хейлай Гебресласеа з Ефіопії з 2.27.35, на другому місці Ліліан Чемвено з Кенії з 2.28.18, а Хелен Джепкургат з іншої країни – третє з 2.30.54. Айдинлі Дерія Кая посіла восьме місце серед турецьких спортсменок з результатом 3.04.29, першим фінішував Бедрі Шімшек з результатом 10 на дистанції 0.33.45 кілометрів серед чоловіків, а друге місце посів Хамдулла Аблай, а третє – Мехмет Айдінгьор. У жіночій категорії перше місце посіла Туґче Каракая з результатом 0.37.44, другою стала Рахіме Текін, третьою стала Озлем Ішик.

Обумовлено для сталого світу

Понад 17 бігунів із 42 різних країн взяли участь у 43-кілометровому міжнародному забігу з метою «Марафону без відходів» відповідно до 500 глобальних цілей, поставлених Організацією Об’єднаних Націй для «Сталого світу». Близько 10 тисяч спортсменів стартували на 5-кілометровій дистанції. Марафон Ізмір, якому Всесвітня федерація легкої атлетики присвоїла титул «Шляхові гонки» (Міжнародний сертифікат з гонок на шосейних перегонах), розпочав марафон Ізмір, заступник генерального секретаря муніципалітету Ізміру Ертуґрул Тугай, президент Федерації легкої атлетики Туреччини Фатіх Чиніцізінтіпал і Метрополіт Муніцизітті. Начальник відділу спортивних послуг Хакан Орхунбілге та президент клубу молоді та запиту Ізміра Ерсан Одаман виступили разом.

Після старту 08.00K, даного о 42:XNUMX перед старою будівлею İZFAŞ, бігуни пройдуть через Алсанджак. KarşıyakaВін повернувся назад до пристані Бостанлі. Дійшовши до Інджіралті з тієї ж траси, цього разу через бульвар Мустафи Кемаля Сахіла, спортсмени зробили другий поворот від Марини Ізмір і завершили гонку на стартовій точці.

З цієї ж точки о 10 було дано старт 07.20-кілометрового забігу в рамках марафону Ізмір. У 10-кілометровій гонці понад 4 тисячі спортсменів повернулися з трамвайної зупинки Köprü на бульварі Мустафи Кемаля Сахіла і завершили гонку на протилежній смузі старої будівлі İZFAŞ Fuar Kültürpark.

Соціальна солідарність гідна Ізміру

Була повна солідарність Ізміра в благодійних кампаніях пожертвування марафону Ізміру Step by Step, які стартували 4 квітня. Понад 10 тисяч донорів пожертвували майже 4 мільйони турецьких лир неурядовим організаціям через спортсменів, які змагаються на марафоні Ізмір. До 2 травня на сайті ipk.adimadim.org триватимуть благодійні кампанії.

Цього року спонсорами Marathon İzmir були Doğa Sigorta і NEF, а також спонсор транспортування Corendon Airlines, спонсор солодощів Болулу Хасан Уста, спонсор води Pürsu, спонсори поставок Türk Kızılay, Carraro і Züber. Партнерами рішення великої організації були названі Ізмір Текнолоджі, лікарня Ешрефпаша столичного муніципалітету Ізміра, HIS Travel, Altekma і DS.