Baja Kirmasti Захоплюючий

Bitci.com завершив другу гонку Кубка TOSFED Baja 2021 під керівництвом команди Baja Kirmasti Mert Becce-Sertaç Tatar. Організована Bursa Alternative Sports Club (BASK) за підтримки міської ради Бурси, організація розпочалася з урочистого старту, який відбувся в міському парку Hüdavendigar у суботу, 13 листопада. Гонка, в якій 20 автомобілів і 40 спортсменів змагалися протягом двох днів на трасі довжиною 422,30 кілометра між Улуабатом і Сінкансарнічем, завершилася церемонією нагородження, яка відбулася перед готелем Bursa у неділю, 14 листопада.

У гонці, де команди, що змагалися з Suzuki Vitara, зайняли перші 3 сходинки п'єдесталу пошани, друга посіла команда Толга Йилмаз-Едждер Текін Ерішті, а третє місце посів Мурат Каміл Алтун-Тувана Саяр. У той час як клас TH1 також призвів до цього рейтингу, у класі TH2 Ільяс Сонмез-Бозкір Пелістер посів перше місце, Саліх Чаршантюрк-Мехмет Йилдирім посів друге, а Батухан Коркут-Мерт Тепе з Bantboru Offroad Team посів третє. У класі SSV Ісрафіл Акюз-Тімур Санджак посів перше місце, а Ертан Накароглу-Онур Сірімоглу з Bitci Racing Team посів друге місце, а Ейлем Текін-Алі Саїм Текін – третє.

Третій етап Bitci.com 4 TOSFED Baja Cup, який складається з 2021 заїздів, пройде 04-05 грудня Клубом спорту на свіжому повітрі та позашляховиком Bolu, коротка назва якого BOLOFF.