Історичний чемпіон з гіперкарів від TOYOTA GAZOO Racing

історичний чемпіонат з гіперкарів від toyota gazoo racing

TOYOTA GAZOO Racing виграла перший чемпіонат світу в епоху Hypercar, подвійну перемогу в Бахрейн 6 годин і увійшовши в історію в гонках на витривалість.

Майк Конвей, Камуї Кобаяші та Хосе Марія Лопес у #2021 GR7 HYBRID виграли передостанню гонку Чемпіонату світу на витривалість FIA 010 року (WEC). Себастьєн Буемі, Кадзукі Накадзіма та Брендон Хартлі, які брали участь у гонках на машині з номером 8, подарували команді ідеальні вихідні на другому місці. Автомобілі Toyota Hypercar виграли гонку на 1 коло над своїми найближчими суперниками.

У перегонах в Бахрейні, де пілоти, інженери та механіки змагалися в жарких і складних умовах, після цих результатів TOYOTA GAZOO Racing виграла четвертий і третій поспіль чемпіонати світу в WEC. Ця перемога також гарантувала, що 010-відсотковий показник перемоги Hypercar GR100 HYBRID продовжується, коли залишилася одна гонка.

У фінальній гонці WEC у центрі уваги буде чемпіонат світу серед водіїв. Команда номер 7, яка виграла Ле-Ман, на крок ближче до завоювання титулу чемпіона світу та має 15-очкову перевагу над своїми товаришами по команді.

Бій за титул між двома Toyota GR010 HYBRID завершиться в суботу, 6 листопада, у фінальній гонці сезону WEC 2021 року. Фінальна гонка знову пройде в Бахрейні.

Оцінюючи командний чемпіонат, Кодзі Сато, президент GAZOO Racing, сказав: «Вітаємо команду №7 з трьома поспільними перемогами і команду №8, яка посіла друге місце, з тим, що вони принесли нам наш перший чемпіонат світу Hypercar. «Було цікаво спостерігати, як змагаються наші дві машини, і зусилля команди були чудовими в складних умовах при високих температурах».