Велика перемога турецьких команд у Кубку Європи з ралі

Команда Castrol Ford з Туреччини, яка виграла чемпіонат «Юність» та «Двоколісний привід» на Балканському кубку з ралі 1999 року разом з Алі Тюркканом, перспективним молодим пілотом 2021 року народження, виграла фінал Кубка Європи з ралі в Німеччині 4-6 листопада, де він мав право брати участь з цим рейтингом, він зумів повернутися чемпіоном. Castrol Ford Team Turkey, яка виступила під гаслом абсолютної перемоги у фіналі Кубка Європи з ралі, який був організований як єдина гонка, виграла перший і єдиний чемпіонат на міжнародній арені зі своїм молодим водієм Алі Тюркканом у «юніорі». і категорії «двоколісний привід» на міжнародній арені знову увійшли в історію.

Castrol Ford Team Turkey, яка вручила нашій країні титул «Балканського молодіжного чемпіонату», перемігши в «Молодіжному дивізіоні» на сербському ралі у вересні, справила велике враження завдяки підтримці свого молодого пілота Алі Тюрккана та його досвідченого співрозмовника. Пілот Онур Ватансевер у Гранд-фіналі Кубка Європи з ралі.В ралі, що проходив у складних умовах, він виграв Кубок Європи з ралі в класах «Юний-юніор» та «Двопривід». Завдяки цьому успіху Алі Тюрккан приніс Туреччині перший і єдиний Кубок Європи в класі «Юність» в історії ралі з Ford Fiesta Rally4.

Алі Тюрккан та його другий пілот Онур Ватансевер брали участь у фіналі Кубка Європи з ралі, де пілоти 7 різних регіональних чемпіонатів Європи (Альпи, Кельтський, Іберійський, Центральноєвропейський, Балканський, Балтійський, Бенілюксовий) кваліфікувалися для участі протягом сезону. Castrol Ford Team Turkey, що представляє Castrol Ford Team Turkey, представила нашій країні чемпіонат Європи на Lausitz Rallye, що проходив у Боксберг/Оберлаузіц, Німеччина, і вважався одним із найбільш особливих ралі в регіоні, який проводився на унікальних земляних майданчиках у старих шахтах.

Хоча фінал Кубка Європи з ралі, де змагання проходили на найвищому рівні, також приймав місцеву організацію ралі, загалом цього року в гонці взяли участь 83 команди. На початку останнього етапу в перший день фіналу Кубка Європи з ралі, який складався з 169 спецучастків загальною протяжністю 12 км та XNUMX етапів у дуже холодну та дощову погоду, команда Castrol Ford в Туреччині зазнала великого нещастя. Незважаючи на те, що передня вісь у їхніх автомобілів була зламана, як і в них, завдяки надзвичайній роботі досвідченої технічної команди, їм вдалося повернутися до гонки. Алі Тюрккан і його другий пілот Онур Ватансевер вийшли зі служби, в яку вони вступили для ремонту, завдяки своїй чудовій командній роботі, і продовжили бій наступного дня з того місця, де вони зупинилися.

На додаток до погіршення погодних умов на 2-й день, першим є Алі Тюрккан, який успішно завершив гонку, успішно пройшовши етапи ралі, де багато транспортних засобів вибули з гонки, врізавшись в аварійні та складні етапи. і лише у своїй категорії, принісши нашій країні найбільший успішний результат у категорії «Юність», став чемпіоном Європи.

Онур Ваансевер, досвідчений другий пілот Алі Тюрккана з міжнародним успіхом, увінчав свою кар'єру черговою європейською перемогою, ставши чемпіоном Кубка Європи з повнопривідного другого пілота в цій гонці.

Castrol Ford Team Turkey продовжує досягати світових успіхів у ралійних видах спорту

Castrol Ford Team Turkey принесла нашій країні багато важливих досягнень як команда, яка внесла найбільший внесок у розвиток автоспорту та молодих пілотів у Туреччині за останні 20 років. Castrol Ford Team Turkey, яка принесла в нашу країну багато новинок, таких як команди, бренди, пілоти, жінки-пілоти, молодь, чемпіонат Східної Європи, Кубок Європи та командний чемпіонат FIA ERC, здобула цей титул у 2015 році, який Мурат Бостанджи виграв у такий же кубок у молодіжній категорії після Чемпіонату Європи з ралі, який своїм успіхом приніс нашій країні черговий історичний успіх у автоспорті.