Султани мережі виходять у півфінал чемпіонату Європи з волейболу серед жінок

султани мережі вийшли до півфіналу чемпіонату Європи з волейболу серед жінок

Туреччина Жіноча національна збірна з волейболу у чвертьфіналі Чемпіонату Європи 2021 року виграла Польщу з рахунком 3: 0 і вийшла до півфіналу.

На Чемпіонаті Європи з волейболу CEV жіноча національна збірна Туреччини з волейболу протистояла Польщі у чвертьфіналі в болгарському Пловдиві.

"Султани мережі" виграли перший сет 25-18, другий сет 25-14, а третій сет 25-23. Вилучив Польщу і вийшов у півфінал чемпіонату.

Туреччина зустрінеться з переможцем матчу Сербія-Франція, який відбудеться завтра у півфіналі. Півфінал відбудеться у п'ятницю, 3 вересня, о 18.00 за центральноєвропейським часом у столиці Сербії Белграді.

Жіноча національна збірна з волейболу, яка намалювала успішний графік чемпіонату, перемогла Румунію, Україну, Швецію, Фінляндію, Нідерланди та Чехію та зуміла вийти у чвертьфінал без поразки.