Трансанатолія закінчилася в Карсі

трансанатолія закінчилася карстою

Перша і єдина в Туреччині одна з найбільших складних гонок у світі-ралі-рейд TransAnatolia на 2 кілометрів завершилася церемонією нагородження в Карсі.

Завершилася гонка TransAnatolia Rally Raid, яка була організована та підтримана Агентством розвитку Serhat (SERKA). Заступник губернатора Карсу Мехмет Захід Доґу, генеральний секретар SERKA Ібрагім Ташдемір, провінційний директор з питань молоді та спорту Недім Аслан та представники установ та організацій відвідали церемонію нагородження, що відбулася з -за спідниці замку Карс. Виступаючи на церемонії, генеральний секретар SERKA Ібрагім Ташдемір подякував спортсменам, які взяли участь у ралі, та зазначив, що для Карса важливо приймати такі організації. Зазначивши, що Карс став одним із найпривабливіших міст Туреччини з його історичними, культурними та туристичними цінностями, Ташдемір висловив задоволення від прийняття міжнародних організацій, таких як TransAnatolia. Заступник губернатора Мехмет Захід Догу також сказав, що спорт є важливим аргументом для просування. Догу зазначив, що Карс, який є майже музеєм під відкритим небом, прийняв багато цивілізацій і що ця подія зробить великий внесок у популяризацію міста. Після виступів вони продовжили церемонію нагородження. Останній етап змагань розпочався сьогодні вранці в Сарикамісі. Проходячи через гори Аллахуекбер, 128-кілометрова кінцева траса проходить від Карса до Трансанатолії з Туреччини, Італії, Нідерландів та Англії; У ньому взяли участь 39 транспортних засобів, у тому числі 19 мотоциклів, 4 автомобілів, 5 SSV, 3 квадроциклів і 70 вантажівки, а також 96 гонщиків.

Хоча гонка в категорії мотоциклів була досить захоплюючою, кожен день гонки відбувався за новими рейтингами. Турецькі мотогонщики, навпаки, змагалися у великій конкуренції, особливо з італійськими пілотами. В категорії «Автомобілі» до останнього моменту точилася велика конкуренція, а переможці визначилися лише на останньому етапі. У загальній частині мотоцикла; Італійський пілот Альберто Бертольді, який брав участь у ралі KTM 450, завоював перше місце, італійський пілот Чезаре Заккетті, який брав участь у змаганнях KTM 450 Rally, посів друге місце, а італійський пілот Мішель Котті на KTM 500 EXC-F стала третьою. У розділі Quad перше місце зайняв Кадір Даґлі, який змагався з CAN-AM BRP, Мустафа Даґлі, що змагався з CAN-AM BRP, і Расім Акьяли з CAN-AM Renegade – третє. У автомобільній генеральній класифікації перше місце вибороли італієць Федеріко Бхутто та Філіппо Іпполіто, які змагалися з CAN-AM Maverick X3, Мурат Каміл Алтун і Тувана Саяр з Becce Motorsports, які змагалися з Suzuki Grand Vitara, а також Ахмет Тинкір і Алі. Третє місце посів Günpay з Mitsubishi L200. В автомобільному класі Мурат Каміл Алтун і Тувана Саяр з Becce Motorsports змагалися на Suzuki Grand Vitara, а Ахмет Тінкір і Алі Гюнпай на Mitsubishi L200 зайняли друге місце, а Ялчин Батухан Коркут і Фірат Шахін з команди Bantboru в Offroad змагалися. Міцубісі L200. Італієць Федеріко Бхутто та Філіппо Іпполіто, які змагалися з CAN-AM Maverick X3, зайняли перше місце в класі SSV, Ертан Накароглу та Ерай Янпар, які змагалися з CAN-AM Maverick X3, зайняли друге місце, а Барбарос Файер та Алі Осман Кутаноглу змагалися з Третє місце посів CAN-AM Maverick X3. У класі вантажівок Рамазан Йилмаз і Онур Сірімоглу, які змагалися з Mercedes Unimog, вийшли на перше місце, Мурат Карахан і Мехмет Фюркан Сайлам, які змагалися з Mercedes Unimog, посіли друге місце, а Маріно Мутті і Мерт Озгун, які змагалися з Mercedes Unimog, посіли третє.

Виступаючи на церемонії, координатор транспорту TransAnatolia Орхан Челен подякував усім учасникам змагань, які взяли участь у забігу, та сказав: «11 км подорожі, яку ми відправилися з Ескішехіру в суботу, 2 вересня, завершилися сьогодні в Карсі. Ми щасливі бути в цьому старовинному місті на 300 -му році життя. Ми хотіли б подякувати нашому шановному губернатору та генеральному секретарю SERKA за гостинність. Для нас це зовсім інша мотивація, коли ми можемо показати історичні, природні та культурні краси нашої країни нашим вітчизняним та іноземним конкурентам. Цього року ми провели нашу гонку через кордон 11 провінцій за дуже складних погодних та дорожніх умов. У цьому сенсі я можу сказати, що ми дуже втомили наших гонщиків. Я щиро вітаю всіх наших гонщиків, які бачать фініш ". Челен подякував Агентству розвитку Serhat за підтримку та розміщення останньої фази Трансанатолії.