Зірочка Великої чашки на Кубку Босфору

босфор капта велика чашка зірочка

З девізом «Гонка на Босфорі 20 років» команда, яка виграла великий трофей у парусних перегонах на Кубку Босфору, що відбулися 23-26 вересня 2021 року цього року, стала «Зірочкою» на чолі з Хасіпом Генсером.

Азарт останнього дня Кубка Босфору 2021 року, одного з найважливіших спортивних подій Туреччини на міжнародній арені, закінчився. В організації, яка розпочалася 23 вересня, після етапу Каддебостану, що проходив на третій день, чемпіонат переміг вітрильник "Зірочка", капітаном якого став Хасіп Генчер.

Цьогорічна гонка, організована під гаслом «Гонка на Босфорі 51 років», у якій брало участь 500 човен із десяти різних країн із майже 20 моряками, стала свідком жорсткої конкуренції на етапі Каддебостану у неділю, 25 вересня, після етапу Босфорської гонки , який відбувся у чудовій атмосфері в суботу, 26 вересня. У Каддебостані вітрильники ведуть захоплюючу боротьбу з вітром швидкістю до 10 вузлів.

Після того, як гонки останнього дня були завершені, переможця великого трофею також оголосили в чотириденній організації. Команда Asterisk отримала Кубок Босфорського трофею, щоб повернутися додому в пристані Каламиш.

Надаючи інформацію про Кубок Босфору, який святкує своє 20 -річчя, засновник Кубка Босфору Орхан Горбон заявляє, що вони щасливі, що роками успішно здійснюють таку потужну організацію. Горбон продовжив свої слова так: «Кубок Босфору - одна з найважливіших вітрильних гонок у світі, і етап Босфорської гонки робить її унікальною. Ми - гонка, яка є у календарі, а за нею йдуть любителі вітрильного спорту з усього світу. Я хотів би подякувати всім, хто протягом 20 років сприяв та підтримував проведення такої події на міжнародному рівні ».