Які заходи вживаються через COVID-19 на робочих місцях?

Які заходи вживаються через COVID на робочих місцях?
Які заходи вживаються через COVID на робочих місцях?

Циркуляр, що охоплює ризики Covid-19-заходи працівників та питання тесту PCR, які роботодавці вимагатимуть від своїх працівників Міністерства праці та соціального забезпечення, був надісланий до губернації 2 провінції 2021 вересня 81 року. Чи можна звільнити працівника, який не пройшов ПЛР -тест? Яким шляхом буде йти Роботодавець для ПЛР -тесту?

У листі, надісланому до губернаторств Міністерством, було оголошено, що роботодавці зобов’язані інформувати своїх працівників про захисні та профілактичні заходи проти ризиків для здоров’я та безпеки, які можуть виникнути на їх робочих місцях. Було заявлено, що працівники повинні бути поінформовані про переваги вакцини під час пандемії, в якій перебуває наш світ. Було підкреслено, що невакцинованих працівників слід поінформувати про можливі наслідки діагностування Covid-19 з точки зору законодавства про працю та соціальне забезпечення. Було заявлено, що станом на 6 вересня 2021 року робочі місця та роботодавці можуть вимагати проведення ПЛР-тестування від працівників, які не вакциновані проти Covid-19, і що результати тестів слід реєструвати відповідно до КВКК на робочих місцях.

Яким шляхом буде йти Роботодавець для ПЛР -тесту?

Підприємства спочатку запитують, чи були вакциновані їх працівники та чи пройшли вони щеплення, і записують ці дані відповідно до Закону про захист персональних даних № 6698 (КВКК). Тоді роботодавці письмово повідомлять своїх співробітників, які не були щеплені або не пройшли щеплення, про переваги вакцини проти Covid-19, а також про можливі ризики та запобіжні заходи, з якими можуть зіткнутися у бізнесі, якщо вони не щеплені . Наприкінці цієї інформації роботодавці також зобов’язані повідомити своїх працівників, які не пройшли або ще не завершили вакцинацію, у разі діагнозу Covid-19 результати, яких вони отримають відповідно до закону про працю та соціальне забезпечення. . Стаття 6331 Закону «Про охорону праці та техніку безпеки» № 19 встановлює, що працівники зобов’язані не піддавати небезпеці себе та інших працівників у сфері охорони праці через свою роботу. Відповідно до цієї статті, роботодавці мають право вимагати ПЛР -тестування від нещеплених працівників з метою захисту здоров'я та безпеки всіх працівників у бізнесі. Особи, які не проходять тест на ПЛР, незважаючи на прохання їхнього роботодавця, можуть попросити себе захиститись, давши письмове попередження.

Процес Covid-19 продовжує змінювати життя бізнесу. Заходи, спрямовані на охорону здоров'я працівників, несуть нові обов’язки та відповідальність перед працівниками відділу кадрів компаній. І статус вакцинації працівників, і результати ПЛР-тестів тих, хто не вакцинований, контролюються ефективно, ефективно та відповідно до КВКК за допомогою хмарної та мобільної програми HRM (управління людськими ресурсами). UyumHRM - це інтегроване програмне забезпечення для персоналу, яке сприяє підвищенню продуктивності та ефективності компаній, підтримуючи зміну функцій управління персоналом.

Чи можна звільнити працівника, який не пройшов ПЛР -тест?

У статті, опублікованій Міністерством праці та соціального страхування, було зазначено, що як причина обов'язкового тестування люди, які не завершили вакцинацію, можуть погіршити стан здоров'я та безпеки інших працівників, порушивши робочий спокій та поставити під загрозу здоров'я інших співробітників.

Отже, чи можна звільнити працівника, який не хоче робити ПЛР -тест, незважаючи на прохання роботодавця? Є дві різні точки зору на цю тему, ясність яких поки невідома. Деякі експерти стверджують, що якщо вакцина не є обов’язковою, ПЛР -тестування не є обов’язковим, і тому роботодавець не може звільнити працівника, який не здав тест. В іншому погляді зазначено, що якщо роботодавці хочуть обов’язкового випробування, то робітники повинні зробити це, а працевлаштування працівників, які не мають вакцини і не пройшли тестування, може бути припинено. Це питання, яке ще не має певного результату, створить прецедент з рішенням судової влади найближчими днями, якщо звільнений працівник не пройде тестування і звернеться до суду.

Як відомо, ПЛР -тест проводиться у державних лікарнях безкоштовно. Якщо працівник проходить тестування у приватній лікарні через особливу ситуацію, додаткові витрати, понесені тут, оплачує роботодавець відповідно до законодавства.

ПЛР -тест обов’язковий у міжміському громадському транспорті та на інших заходах

Міністерство внутрішніх справ зробило тестування ПЛР обов’язковим для людей віком від 18 років, які не мають щеплення, станом на 6 вересня 2021 року в літаках, автобусах, поїздах та інших транспортних засобах громадського транспорту під час міжміських поїздок, а також у заходах та організаціях, де люди відвідувати колективно, такі як кінотеатри, концерти, театри.

Armin

sohbet

    Першим залиште коментар

    Yorumlar