Султани мережі обіграли Нідерланди з рахунком 3: 0 проти 5 з 5

султани мережі зробили це, обігравши Голландію

Султани мережі перемогли Нідерланди з рахунком 2021: 5 у 3-му матчі групи D чемпіонату Європи 0 року і вийшли у чвертьфінал як лідер. Суперником збірної А, яка вийшла у 8 фіналів, стала Чехія.

Подолавши Нідерланди з рахунком 25: 21 у сетах 25-21, 25-20 та 3-0 у групі D чемпіонату Європи з волейболу серед жінок та вигравши 5-й матч, вона закінчила лідер групи у групі національних волейболісток.

"Султани мережі" змагатимуться з командою, яка завершить групу В на 16-му місці за останні 4 турів, щоб вийти до чвертьфіналу в неділю.

Чехія стає суперником султанів Мережі

На Чемпіонаті Європи з волейболу 2021 року суперницею збірної А, яка вийшла у фінал з 8, стала Чехія.

Подолавши Нідерланди з рахунком 3: 0 в своєму останньому матчі в групі D і просунувшись як лідер, команда зірки зірки зіграла з Чехією, яка перемогла Болгарію з рахунком 3: 0 і посіла групу B на четвертому місці.

Бій між Туреччиною та Чехією відбудеться у неділю (29 серпня) у болгарському Пловдиві.

Ми гарантуємо найвищий раунд

Наша національна жіноча збірна команда з волейболу забила 4: 3 проти Фінляндії в 0-му матчі групи D чемпіонату Європи з волейболу CEV і гарантувала залишатися в останніх 16 раундах.