Султани мережі зробили 3 із 3 на чемпіонаті Європи з волейболу

султани мережі зробили це на чемпіонаті Європи

Султани мережі протистояли Швеції у своєму третьому матчі на чемпіонаті Європи 2021 року. Наша національна жіноча збірна з волейболу, яка перемогла Румунію та Україну, зуміла виграти 3 з 3 у своїй групі, обігравши Швецію з рахунком 0: 3.

В організації, яка цього року відбулася 32-й раз, команда півмісяця у групі D, яку приймає Румунія, обіграла Румунію з рахунком 3: 1 та Україну з рахунком 3: 0, зробивши її 2 із 2. Перемогши Швецію з рахунком 3: 0 на чемпіонаті Європи, наша національна жіноча збірна з волейболу здобула чергову перемогу після Румунії та України та зробила 3 ​​з 3 у своїй групі.

Наші волейболісти-півмісяці виграли сети матчу 31-29, 25-21 та 25-11.

"Султани мережі" зустрінуться з Фінляндією у своєму 4 -му матчі сьогодні о 20.30.

24 команди на турнірі; Сербія змагається у 4 групах, які приймають Румунія, Хорватія та Болгарія. Після закінчення групових змагань 4 команд, які входять до топ -16, вийдуть у 8 фіналів.

Команди, які домінують над своїми суперниками у 8 фіналах, де команди зіткнуться з методом перехресного поєднання, будуть називати свої імена у чвертьфіналі. В рамках організації 8 фіналів та чвертьфінали будуть зіграні в Болгарії та Сербії. Сербія прийме півфінали та фінали.

Групові матчі чемпіонату завершаться 26 серпня, а фінал 8-го турніру відбудеться 28-30 серпня. Чвертьфінали та півфінали відбудуться між 31 серпня та 3 вересня, а матчі чемпіонату та третього місця-4 вересня.