Найкращі 2 медалі в Токіо від національних гравців у тхеквондо Хатідже та Хакан

перша медаль національних гравців тхеквондо Хатідже та Хакан у Токіо

Національні гравці в тхеквондо Хатідже Кюбра Ілгюн та Хакан Речбер виграли бронзову медаль на Олімпійських іграх у Токіо 2020.

Перші медалі Туреччини на Олімпійських іграх у Токіо 2020 були отримані з тхеквондо. Бронзову медаль вибороли Хатідже Кюбра Ілгюн у 57 кілограмів у жінок та Хакан Речбер у 68 кілограмів у чоловіків. Традиція завоювати медалі в тхеквондо після участі Туреччини в олімпійській програмі продовжилася в Токіо.

Хатідже Кюбра Ільгюн перемогла в матчі першого туру костаріканця Ніші Лі Ліндо Альвареса з рахунком 16: 5 і вийшла в чвертьфінал. Наше національне тхеквондо втратило шанс на золоту медаль, програвши у чвертьфіналі 17: 9 проти Анастасії Золотич із США. Хатідже Кюбра Ілгюн вийшла на матч реваншу після того, як Золотік вийшов у фінал.

Хатідже Кюбра Ілгюн виграла матч за бронзу, перемігши Наду Лаарадж з Марокко з рахунком 6: 0 у репешажі. Зірка півмісяця у тхеквондо перемогла Кімію Алізаде з Олімпійської збірної біженців 8-6 і стала третьою на Олімпіаді.

Хатідже Кюбра Ілгюн, яка пролила сльози перемоги після матчу, об'їхала зал з нашим прапором.

У матчі першого раунду Хакан Речбер переміг Едівала Понтеса з Бразилії з рахунком 25-18 і вийшов у чвертьфінал. Хакан Речбер, який у чвертьфіналі програв британському Бредлі Сіндену з 39 до 19 очок, був повторений, коли його суперник пройшов у фінал.

Наше національне тхеквондо виграло матч за бронзу, перемігши новозеландця Тома Бернса 23-8 у поєдинку. Хакан Речбер виграв бронзову медаль, перемігши Недзада Гусіча з Боснії та Герцеговини 2020-68 в категорії 22 кг серед чоловіків на Олімпійських іграх у Токіо 13.

Хакан Речбер, який був дуже щасливий, здійснив переможний тур у залі з турецьким прапором.

МІНІСТР КАСАПОГЛУ ПРИЙМАЄ участь у хвилюванні

Міністр молоді та спорту д-р. Мехмет Мухаррем Касапоглу також поділився великим хвилюванням. Міністр Касапоглу першим привітав спортсменів, які досягли великих успіхів.

Президент Федерації проф. Доктор. Метін Шахін сказав: «Ми переживаємо невимовне щастя від додавання нових олімпійських медалей до нашої країни. Вітаємо всіх, хто сприяв цьому великому досягненню. Відображаючи його підтримку та довіру до нас з початку процесу, наш міністр, пан Доктор. Я хотів би подякувати Мехмету Мухарему Касапоглу від імені нашої громади ".