Стали відомі учасники Кубка Європи з гандболу

Стали відомі суперники Кубка Європи з гандболу

Стали відомі команди, з якими зіграє столичний "Ізмір" Беледієспор у гандболі на чемпіонат Європи. Чемпіонка Кубка Туреччини з гандболу серед чоловіків зіграла з командою Чехії HCB Karvina на Кубку Європи з футболу, жінки з гандболу зіграли з командою Греції AESH Pylea у 2 -му раунді Кубка Європи з футболу. Перші матчі відбудуться 16-17 жовтня.

Визначено суперників столичного клубу Ізмір Беледієспор за Кубок Європи, який виграв перший в історії гандболу чоловіків в Ізмірі Кубок Туреччини та здобув право брати участь у Кубку Європи з обох фронтів, зігравши фінал Кубка Туреччини серед жінок. Чемпіонка Кубка Туреччини з гандболу серед чоловіків зіграла з чеською командою HCB Karvina у Кубку Європи з футболу. Перші матчі відбудуться 16-17 жовтня, матчі-відповіді-23-24 жовтня. Жіноча збірна з гандболу змагатиметься у 2 -му раунді Кубка Європи з футболу, а збірна Греції зіграє з AESH Pylea. Жіночі матчі відбудуться в ці ж дати.

Мер м. Ізмір Tunç SoyerНаголошуючи на тому, що вони просуваються відповідно до місії перетворення Ізміра на «спортивне місто», президент клубу Ерсан Одаман сказав: «Ми в’яжемо потужну спортивну мережу з нової місії, гігантських міжнародних організацій і зв’язків спортивного успіху. Ми дивимось на кожен досягнутий успіх як на провісника наступного. Тепер настав час увінчати досягнення чоловіків і жінок у гандболі перемогами в Європі».