Національна гра у тхеквондо Хатідже Кюбра Ільгун зазнала поразки у чвертьфіналі Олімпійських ігор

Національна тхеквондистка Хатідже Кубра Ілгун зазнала поразки у чвертьфіналі олімпійських ігор

Національна тхеквондистка Хатідже Кюбра Ілгюн втратила шанс на золоту медаль, програвши з рахунком 2020: 57 Анастаджії Золотич зі Сполучених Штатів у 17-кілограмовому фіналі серед жінок у другий день Олімпійських ігор у Токіо 9.

Національний спортсмен спробує зберегти свій шанс на бронзу за допомогою матчу-реваншу.

У змаганнях з тхеквондо, що проходили в залі Makuhari Messe A, Хатідже Кюбра усунула костариканця Ніші Лі Ліндо Альвареса в останньому 16 турі та вийшла в чвертьфінал. Національна тхеквондистка на цьому етапі боролася з Анастасією Золотич із США.

Поки обидві спортсменки розпочали поєдинок із атакуючої тактики, Хатідже Кюбра не змогла перешкодити очкам суперниці і закрила перший раунд із відставанням 6: 0. 28-річний національний спортсмен, який не зміг домінувати над своїм суперником у другому раунді, завершив раунд із відставанням 5-2 і в загальному рахунку відступив на 11-2.

Хатідже Кюбра Ілгюн, яка провела великий бій, щоб повернутися в минулому раунді, потерпіла загальну кількість очок 7-6, незважаючи на перевага 17-9. Національний спортсмен спробує досягти бронзової медалі, пройшовши матч-реванш.