Давіде Габбуро виграв Гран-прі в Аланії на велосипедних гонках

Давіде Габбуро з команди CSF Faizone з команди Бардіані виграв "Гран-прі в Аланії на велосипедних гонках", який стартував сьогодні в Аланії. Філіппо Коломбо з швейцарської національної збірної фінішував другим, а Алессандро Тореллі з Бардіані ФСФ Файзоне - третім.

148 КІЛОМЕТРІВ БОРОТЬСЯ

12.00 спортсменів з 18 країн взяли участь у гонці, яка стартувала о 176:148 на Водоспадній площі на пристані. Президент Федерації велоспорту Туреччини Ерол Кючюкбакерк, губернатор району Аланії Фатіх Юркмезін та директор з питань молоді та спорту Емре Килдиргиджі з початком участі спортсменів, що боролися, крокували на XNUMX кілометрах.

СПОРТСМОНІСТІ НАГРАДЕНІ

Давіде Габбуро з команди CSF Faizone з команди Бардіані виграв "Гран-прі в Аланії на велогонках". Філіппо Коломбо з швейцарської національної збірної фінішував другим, а Алессандро Тореллі з Бардіані ФСФ Файзоне - третім. Халіл Ібрагім Доган з команди велоспорту Spor Toto виграв нагороду наймолодшого спортсмена. Туреччина нагороди переможця Президента Федерації велосипедного спорту Ерола Кючукбакырка зі Сталлю, а віце-президента Ірфанського окружного директора з питань молоді та спорту Емре вручила Калдиргику.