Альпійська дисципліна Завершені гонки Кубка Анатолії

альпійська дисципліна анатолійські гонки завершені

Сьогодні гонками завершився «Кубок Анатолії з гірськолижного спорту FIS», який включено до програми діяльності Федерації лижного спорту Туреччини на 2020-2021 роки. Завершила організацію з 9 медалями Туреччина, де 40 спортсменів з 4 країн змагалися за свою квоту на 5 дні.

В останній день організації наша молода спортсменка Серен Їлдирим виборола золоту медаль у жіночій категорії, а Сила Кара – срібну медаль. У жіночій категорії третє місце посіла казахстанська спортсменка Олександра Троїцька. У чоловічій категорії перше місце посів українець Тарас Філяк, друге – Комільжон Тухаєв з Узбекистану, третє – українець Михайло Карпушин.

Медалі переможцям вручили директор провінції Erzurum Youth Sports Фуат Ташкесенлігіл, заступник президента Турецької лижної федерації Кафер Нуроглу та член правління Серкан Таш.