Сузукі - чемпіон у MotoGP після 20 років

чемпіон suzuki у мотогп після річної перерви

Іспанська гонщиця команди Suzuki Ecstar Джоан Мір оголосила про свій чемпіонат перед фінальною гонкою чемпіонату світу з MotoGP 2020. Молодий пілот Мір, який набрав 4 очок від найближчих суперників у гонці, проведеній понад 27 кіл на 29-кілометровій трасі Рікардо Тормо у Валенсії, Іспанія, подарував команді радість від чемпіонату завдяки своїм чудовим показникам.

Усі результати, отримані двома іспанськими водіями команди Suzuki Ecstar, Джоан Мір та Алексом Рінсом, стосуються Suzuki; Він здобув одразу три різні перемоги: чемпіонат пілотів, командний чемпіонат та заводський чемпіонат. Ці досягнення також мають особливе значення для Suzuki, оскільки цього року Suzuki Motor Company святкує своє 100-річчя. Через 20 років після свого останнього чемпіонату світу у прем'єрному класі Сузукі, який відновив чемпіонат світу з MotoGP, також святкує цей успіх, залишивши цього року 60 років позаду в автоспорті.

Іспанська гонщиця команди Suzuki Ecstar Джоан Мір виграла 2020-те змагання сезону на чемпіонаті світу MotoGP 13, найважливішій організації мотоциклістів. Мір, який щойно пройшов другий сезон у вищому класі MotoGP, подарував команді радість від чемпіонату на початку гонки, яка проходила понад 4 кіл на 27-кілометровій трасі Рікардо Тормо у Валенсії, Іспанія. Нарешті, після того, як Кенні Робертс-молодший присвоїв Сузукі чемпіонський титул у 2000 році, Мір закінчив довге очікування, тим самим принісши титул чемпіонату світу з MotoGP знову Сузукі через 20 років. В кінці гонки Мір набрав 29 очок у своїх найближчих суперників, тим самим вигравши чемпіонський титул перед закриттям гонки. Усі результати, отримані двома іспанськими водіями команди Suzuki Ecstar, Джоан Мір та Алексом Рінсом, стосуються Suzuki; Він здобув одразу три різні перемоги: чемпіонат пілотів, командний чемпіонат та заводський чемпіонат.

Чемпіонат прибув у самий особливий час!

Чемпіонат світу 2020 року серед пілотів став 2017-м титулом для Джоан Мір, яка була чемпіоном у класі Moto3 у 2 році, та 16-м титулом Suzuki. Мір виділяється як десятий пілот в історії, який виграв чемпіонат у всіх категоріях із Suzuki та сьомий, який тріумфував у класі 500cc / MotoGP. Чемпіонат, який виграла команда Suzuki Ecstar, також має особливе значення для Suzuki, оскільки цього року Suzuki Motor Company святкує своє 100-річчя. Через 20 років після останнього чемпіонату світу в прем'єрному класі, Suzuki, який відновив чемпіонат світу MotoGP, також святкує цей успіх, залишивши цього року 60 років позаду в автоспорті. Команда Suzuki Ecstar вписала своє ім'я золотими літерами в історію як перша команда, яка виграла командний чемпіонат світу в історії Suzuki.

Перемога у важкому році

Оцінюючи чемпіонат, Тошіхіро Сузукі, президент Suzuki Motor Corporation, заявив, що вони виграли MotoGP, найбільшу в світі серію гоночних мотоциклів, у важкий рік; «У 2020 році я вітаю та висловлюю подяку команді Suzuki Ecstar та Джоан Мір за те, що вони виграли чемпіонат світу з MotoGP у безпрецедентному та складному сезоні в тіні COVID-19. Я також вітаю і дякую Алексу Рінсу за його неймовірний внесок у чемпіонат і все ще бореться за друге місце. 100-річчя Suzuki, і в такий незабутній рік ми стали чемпіонами в MotoGP, найвищій у світі серії мотоциклів. Для нас мотоцикл - це один із важливих секторів, який започаткували наші старші і який існує вже багато років. Я хотів би подякувати нашим клієнтам, шанувальникам та дилерам, які завжди підтримували Suzuki, та всім постачальникам та спонсорам, які підтримують нас. Я хотів би подякувати нашому персоналу екіпажу, пілотам та усім співробітникам японських Міякода та Рюйо, які підтримали цю подію. "З того дня, як ми повернулися до MotoGP, я пишаюся командою, яка долала різні виклики, щороку стабільно прогресувала і врешті стала чемпіоном".