Закінчується U-22 чемпіонат Європи з пляжного волейболу

Чемпіонат Європи з пляжного волейболу U-22 у Сельчуку завершився захоплюючими фінальними матчами. Росія, яка залишила свій слід на чемпіонаті, стала володарем кубка в чоловічій і жіночій категоріях. Мер столичного муніципалітету Ізміра вручив нагороди чемпіонам Tunç Soyer Він дав.

Чемпіонат Європи з пляжного волейболу серед молоді до 22 років, організований столичним муніципалітетом Ізміра та Турецькою федерацією волейболу, у Росії успішно завершився в жіночій і чоловічій категоріях.
Першою фіналісткою стала росіянка Марія Вороніна/Марія Бочарова, яка в першому матчі жіночого півфіналу обіграла швейцарку Есмі Бьобнер/Мару Бетчарт з рахунком 2:0. В іншому півфінальному поєдинку до фіналу вийшли Анастасіла Фролова/Олександра Ганенко (Росія), які протистояли Софілі Риловій/Єві Сердюк (Україна) і виграли поєдинок з рахунком 2:0. У фінальному матчі одна з двох команд Росії Анастасила Фролова/Олександра Ганенко виграла золоту медаль, обігравши дует Марія Вороніна/Марія Бочарова з рахунком 2:0. Третє місце посіли Есмі Бьобнер/Мара Бетчарт (Швейцарія), які обіграли Софілу Рилову/Єву Сердюк (Україна) з рахунком 2:1.

Чоловічий фінал Польща-Росія

Перемігши Міо Вюста/Руді Шнайдера з Німеччини з рахунком 2:1 у першому матчі чоловічого півфіналу, Мілош Крук/Міколай Міщук (Польща) вийшли у фінал. У другому півфінальному поєдинку росіяни Микола Чухненков/Микита Еверт перемогли німців Лукаса Пфретцшнера/Робіна Сову з рахунком 2:0 і вийшли у фінал. Росіяни Микола Чухненков/Микита Еверт стали чемпіонами, обігравши у фінальному матчі Мілоша Крука/Міколая Міщука (Польща) з рахунком 2:0. Матч за третє місце зіграли дві команди з Німеччини. Третє місце посіли Міо Вюст/Руді Шнайдер, які перемогли Лукаса Пфретцшнера/Робіна Сову з рахунком 2:0.

Кубок чемпіонату від мера Соєра

Кубок чемпіонату та золоті медалі Росії, чемпіону серед чоловіків, вручив мер столичного муніципалітету Ізміра. Tunç Soyer і віце-президент Федерації волейболу Альпер Седат Асландаш. Тоді як заступник генерального секретаря Ертугрул Тугай та заступник керівника спортивного відділу Управління молоді та спорту провінції Ізмір Енвер Їлмаз вручили срібні медалі та кубки віце-чемпіону, Польщі, мер Сельчука Філіз Черітоглу Сенгель вручив кубок. Бронзові медалі Німеччини, яка посіла третє місце серед чоловіків, вручили керівник департаменту молоді та спорту столичного муніципалітету Ізміра Хакан Орхунбілге та генеральний директор Çelik Group Алі Челік, а кубок вручив заступник генерального секретаря Ертугрул Тугай. Чемпіонський кубок і золоті медалі Росії, яка посіла перше місце в жіночій категорії, вручив мер столичного муніципалітету Ізміра. Tunç Soyer та віце-президент Федерації волейболу Туреччини Алпер Седат Асландаш.

Мер муніципалітету Сельчук Філіз Черітоглу Сенгел і генеральний директор Beach It Beach Sports Organisation Гюрсель Єшилташ подарували свої кубки та медалі Росії, яка посіла друге місце в жіночій категорії.

Медалі Швейцарії, третє місце серед жінок, вручили президент Молодіжно-спортивного клубу столичного муніципалітету Ізміра Ерсан Одаман і член Комісії з пляжного волейболу CEV і технічний делегат Бояна Богічевич, а кубки вручив заступник генерального секретаря столичного муніципалітету Ізміра Есер Атак.