Нічого подібного до 24-годинної гонки LE MANS

Нічого подібного до 24-годинної гонки LE MANS
Нічого подібного до 24-годинної гонки LE MANS

Dünyanın en önemli dayanıklılık yarışı olan Le Mans 24 Saat Yarışı’nın 2020 yılındaki formatı birçok nedenden ötürü diğerlerinden farklı olacak olsa da yarışın Resmi Yağ Sponsoru olan MOTUL yine etkinliğin merkezinde olacak. Motul’un Le Mans ile geçmişten gelen ortaklığı yıllar boyunca güçlenmiş ve Motul’un bu yılın başında ilk defa düzenlenen ” Le Mans 24 Saat E-Spor” yarışının resmi sponsoru olmasıyla bu durum gözler önüne serilmişti.


Dünya şampiyonasında mücadele eden takımlara son derece değerli çift puan kazanma şansı sunan 88. yarışa, gridin tamamı dolu olarak toplam 60 otomobil katılacak olup, yirmi dört saatlik yarışın startı 19 Eylül Cumartesi saat 14:30’da verilecek ve 24 saat sonra sona erecek.

Le Mans’da her şey değişti

Оскільки перегони, які традиційно проходять в червні через пандемію коронавірусу, були відкладені на вересень, ця затримка принесе з собою можливість збільшення часу змагань у темряві та суворіших погодних умовах для команд та водіїв. Однак найбільшою зміною стане те, що гонка буде проходити без аудиторії, і тому аудиторія повинна буде стежити за всією подією на цифрових платформах. MOTUL буде на іподромі протягом 5 днів, щоб донести до вас цю дію та показати вам за лаштунками, як команди готуються до цієї унікальної події. Інтерактивні можливості, яких не повинні пропустити фоловери, будуть у акаунтах соціальних мереж Motul, щоб вони змогли передати те, що вони хочуть бачити під час заходу перед гонкою.

MOTUL tüm gücüyle LMP2’de

Motul’un Gibson ile olan ortaklığı sayesinde pistte, yüksek rekabete sahne olan LMP2 gridinin çoğu Fransız markası Motul’un, yarış kazanan madeni yağları tarafından desteklenecek! MOTUL’un bu yılki amiral gemisi, iki araçla yarışacak olan DragonSpeed USA takımı olacak ve seyirciler yarışın tamamını 21 numaralı DragonSpeed otomobilinin içerisinden canlı olarak MOTUL’un Facebook ve/veya YouTube kanalından izleyebilecek. Ayrıca aynı kategoride, MOTUL tarafından desteklenen ve tamamı podyumdaki birincilik kürsüsünü almak için yarışan yedi farklı Avrupa ülkesinden ve Amerika’dan 13 yarışmacı daha bulunmakta.

Bu 15 otomobil, Motul’un efsanevi 300V Power 5W-30 ve RBF700 fren hidroliği de dahil olmak üzere tüm 24 saati tamamlamaları ve bitiş çizgisine ulaşmaları için gerekli olan Motorsport Range ürünlerinden yararlanacak.

Підтримка аналізу нафти

Motul Racing Lab (Motul Yarış Laboratuvarı), Motul kullanıp kullanılmadıklarına bakılmaksızın tüm yarışmacılara teknik destek sunacak. Yararlanmak isteyen tüm katılımcılara Motul’un teknik uzmanları tarafından yağ analizi hizmeti sunulacak ve laboratuvar yarış haftası boyunca açık olacak.

Масла Motul 300V Le Mans будуть продаватися в Хепсібураді

Motul Turkey, на ці вихідні пропонує спеціальне мастило серії Le Mans серії 300В на продаж на Hepsiburada. Незважаючи на те, що серія Motul 300V, ефективність якої доведена, є вибором багатьох гоночних команд у світі, вона також подобається любителям автомобілів.

Під час гоночних вихідних власники автомобілів зможуть придбати оливи серії Ле-Ман на 300 В Інтернеті через hepburada.com, а товари будуть доступні для продажу виключно 19-20 вересня.

Обидва поділилися перед гонкою, 24-годинною гонкою в Ле-Мані з ключовими моментами з обох Turkey Motul, і ви також залишаєтеся пов’язаними з акаунтами в соціальних мережах, щоб відчути хвилювання.

Інформаційне агентство Hibya


sohbet

Feza.Net

Першим залиште коментар

Yorumlar

Статті та реклами, пов’язані з цим