Перемога України на чемпіонаті Європи з пляжного волейболу

Муніципалітет Ізміра та Туреччина, організований чемпіонатом Європи з пляжного волейболу до 18 років у чемпіонаті у двох категоріях. Україна перемогла у Федерації волейболу.

Сталичним муніципалітетом Ізміра та Федерацією волейболу Туреччини, організованими спільно з Європейською конфедерацією волейболу (CEV) U-18 Чемпіонат Європи з пляжного волейболу, став останнім днем ​​чемпіонів. У жінок та чоловіків Україна носила золоті медалі на шиї.

У півфіналі серед жінок Анна Чечельницька-Дана Романюк (Україна), яка в першому матчі зіткнулася з Авророю Маттавеллі-Маргаритою Тега (Італія), обіграла у фіналі 2: 0. В інших півфіналах Анхеліна Хміль-Тетяна Лазаренко (Україна) зіткнулася з Анук Кресслер-Леа Тосчіні (Швейцарія) і виграла матч 2: 0. Дві команди України у фіналі виграли золоту медаль, перемігши Анну Чечельницьку-Дану Романюк, Анхеліну Хміль-Тетяну Лазаренко з рахунком 2: 0. Третє місце посіла Анук Кресслер-Леа Тосчіні (Швейцарія), яка перемогла Аврору Маттавеллі / Маргариту Тегу (Італія).

У півфінальному першому матчі серед чоловіків Євгеній Бойко-Владислав Омельчук (Україна) привів Владислава Панченко-Івана Чупринова з Росії 2: 0 і отримав своє ім'я у фіналі. У другому півфінальному поєдинку Крістіанс Фокероц-Карліс Абелітіс з Латвії у складному матчі обіграв пару Єгора Жаровіна-Віталія Маркова з Росії - 2: 1. У фінальному поєдинку Євгеній Бойко-Владислав Омельчук (Україна) став чемпіоном, обігравши з 2: 0 Латвію Крістіанса Фокероц-Карліса Абелітіса. У матчі за третє місце зустрілися дві команди Росії. Третім став Владислав Панченко-Іван Чупринов, який обіграв Єгора Жаровіна-Віталія Маркова.

Роздані нагороди

Чоловіки та жінки на саміті в чемпіонаті України з трофеєм із золотою медаллю в Ізмірському муніципальному муніципалітеті заступник генерального секретаря федерації волейболу Туреччини бригада Ертугрул та заступник президента Садат вручили Альперу Єшилдашу. Керівник відділу спорту та департаменту муніципальної адміністрації Ізміра Хакан Орхунбільге та мер муніципалітету Селкука Філіз Черітоглу Сенгель вручили Латвії другі чоловічі трофеї та медалі. Третю нагороду та медаль Росії отримали комісар та технічний делегат з пляжного волейболу CEV Бояна Богічевич, генеральний директор Організації пляжних видів спорту Beach It Гюрсель Єшилташ та менеджер з молодіжного спорту міста Ізмір Беркан Альптекін. Другі жіночі трофеї та медалі були вручені Україні керівником відділу спорту та департаменту муніципальної адміністрації Ізміра Хаканом Орхунбільге та президентом муніципалітету Сельчук Філізом Черітоглу Сенгелем. Секретар молодіжно-спортивного клубу муніципального університету Ізмір Мустафа Аме та генеральний директор групи Алі Челік Алі Челік віддали третє місце Швейцарії.

Чемпіонат Європи з пляжного волейболу до 22 років відбудеться на пляжі Сельчук Памуджак з 24 по 27 вересня.