Турецький водій Салих Йолуч створив історію в Ле-Мані 24 години!

Турецький водій Саліх Йолуч увійшов в історію на Ле-Мані за 24-годинні перегони!

Команди, що змагаються з Aston Martin, здобули подвійні перемоги в "24-годинній гонці" Ле-Ман ", яка розглядається як марафон автомобільного спорту, гонки тривали цілодобово без перерв, а витривалість і ефективність, а також швидкість перевірялися.

Команди, що змагаються з Aston Martin, здобули подвійні перемоги в "24-годинній гонці" Ле-Ман ", яка прийнята як марафон автомобільного спорту, гонки тривали цілодобово без перерв, а також були перевірені міцність і ефективність, а також швидкість. Турецький гонщик Саліх Йолуч, який виступав у TF Sport на чемпіонаті світу з витривалості № 24 і піднявся до лідерства вночі, та його товариші по команді виграли гонку на автомобілях Aston Martin в класі любителів, зберігаючи своє місце в решті частини. З перемогою Саліху Йолучу вдалося стати першим турецьким пілотом, який переміг у Ле-Мані. З іншого боку, команда Aston Martin AMR № 90, яка довгий час була лідером у GTE Pro, зуміла стати переможцем.

88 години Ле-Мана-2020, що відбулися 24-й раз, розпочались о 15.30:15.30 у суботу та закінчились о 8:51 у неділю. У класі GTE Pro, де билося 97 машин, битва за перемогу велася між AF Corse № 97 та командою Aston Martin № 1. Астон Мартін, номер 33, який піднявся до лідерства у нічному класі, комфортно зберіг місце в інших дивізіонах і виграв гонку на 2017 хвилину 95 секунди. Таким чином Aston Martin здобув свою першу перемогу після XNUMX року та вийшов на подвійний подіум з командою NoXNUMX.

Саліху Йолучу вдалося стати першим турецьким пілотом, який переміг у Ле-Мані

97-й команді Aston Martin AMR, яка довгий час була лідером GTE Pro на чемпіонаті світу з витривалості, вдалося стати переможцем. Крім того, турецький гонщик Саліх Йолуч та його товариші по команді, які виступали у TF Sport номер 90 і піднялися до лідерства вночі, та його товариші по команді виграли гонку в аматорському класі з автомобілями Aston Martin GTE, зберігаючи своє місце в решті частини. З перемогою Саліху Йолучу вдалося стати першим турецьким пілотом, який переміг у Ле-Мані. 97 Aston Martin у класі GTE Pro та 90 TF Sport Aston Martin у класі GTE Am продовжують лідирувати.