Міжнародні гірські велосипедні перегони Erciyes продовжуються

Міжнародне захоплення гірським велосипедом в Ерчієсі

Був проведений етап Кубку MTB Кайсері на Міжнародних змаганнях з гірських велосипедів Erciyes за підтримки столичного муніципалітету Кайсері. У змаганнях, проведених у 4 категоріях, спортсмени проїхали 26 км на складних трасах Ерджієса. Усі нагороди українці збирали у чоловіків та жінок.

Міжнародні дорожні велосипедні перегони, які стартували в Кайсері 3 вересня та успішно завершились, продовжуються 17 змаганнями на гірських велосипедах, 11 з яких - гірськими, з 2 вересня по 15 жовтня.

Муніципальний муніципалітет Кайсері, Erciyes Inc., Асоціація спортивного туризму на висоті Erciyes, Velo Erciyes, організований Міжнародним союзом велосипедів UCI (Union Cycliste Internationale) та Турецькою федерацією велоспорту та співпраці RATE Development Agency, Sport Inc., Kayseri Transport Inc. Місто Педалі були повернуті на етапі Кубка Кайсері MTB Міжнародних гірських велосипедних гонок Erciyes, що відбулися за підтримки Дирекції охорони здоров’я та державних установ та організацій.

Кайсері Ерджієс, що пройшли в Туреччині, особливо в Україні, 32 спортсмени з Франції. Гірські перегони на гірських велосипедах C1 проводились у 5 різних категоріях: елітні чоловіки, елітні жінки, юніори, юніори та відкриття. Спортсмени потіли піт, подолавши загальну дистанцію 2.200 км під час гонки на трасі, яка була побудована на 26 метрів в Ерджієсі, в умовах підйому та спуску.

У гонках Кубка Кайсері MTB Дмитро Титаренко з української збірної команди з велосипедного спорту став першим, Олександр Коняєв - другим, Володимир Козловський - третім, тоді як Ірина Попова стала першою, Ірина Слободян - другою та Марія Шерстюк - третьою у складі Національної збірної України з велоспорту.

У початковій категорії Олександр Гудима з національної збірної команди України з велосипедного спорту став першим, Фуркан Аккам з Велокоманди з Брісаспору став другим, а Ахмет Едебалі з Клубу молоді та спорту Кайсері став третім.

Давут Думан з Клубу молоді та спортивних заходів Кайсері посів перше місце серед юніорів, тоді як Молодіжно-спортивний клуб Талас Іремнур Коркмаз посів перше місце серед юніорок.

Спортсменам, які мали успіх у змаганнях, вручали нагороди на церемонії. Нагороди Kayseri Erciyes A.Ş. Голова ради директорів д-р. Мурат Кахід Чингі презентував його.