Салькано Сакарія, чемпіон команди у гран-прі Ерсіес та тур по Кайсері

Чемпіон команди з кайсеридів великого міста

20-22 У вересні чемпіонами команд стали Гран-Прі Ерсіес та тур по гонках Кайсері, які проводили столична команда з велосипедного спорту Кайсері та Салькано Сакар'я.

Велосипедна команда столичного муніципалітету Салькано Сакарія взяла участь у Гран-Прі Ерсіес та Тур по гонках по Кайсері, що проходили в Кайсері між вереснем 20-22. У дводенних заїздах столичні спортсмени перемогли столичну команду з велоспорту Salcano Sakarya зі своїми ступенями та здобули перше місце.

Столичні спортсмени

Онур Балкан зайняв друге місце в гонці на Гран-Прі Ерсієс на кілометрі 10 за участю спортсменів 83 з країни 144, а Ахмет Еркен зайняв третє місце. 21-22 Перший етап кілометру 133 Туру по гонках Кайсері, який відбувся у вересні, зустрів столичний спортсмен Ахмет Еркен. Онуджан Балкан, один зі столичних спортсменів, пройшов другий етап кілометра 152, а Ожужан Тірякі - другий. За цими результатами команда столичного велоспорту Sakarya виборола команду перше місце. У заяві Департаменту молодіжних та спортивних служб "20-22 привітав наших спортсменів, які виграли Гран-прі Ерсієс та тур по гонках Кайсері, що проходили в Кайсері у вересні, і привітав наших спортсменів та побажав їм подальшого успіху" він був дан.