İzmir Ankara Blue Train, який користується перевагою завдяки своєму маршруту з природними ландшафтами, економічністю та комфортом, має 3 зупинки в 6 регіонах і 43 містах. Приємна подорож закінчується за 14,5 годин. Деякі користуються поїздами, тому що вони зручні та дешеві, а інші користуються поїздами просто тому, що вони приємні.
Ізмірський блакитний потяг, який курсує між Ізміром та Анкарою, містить усі ці фактори. Блакитний потяг Ізміру, який відправляється зі знаменитої станції Ізміра Басмане, досягає станції Анкара, іншої історичної будівлі, після подорожі 3 регіонами, 6 містами та 43 зупинками.
Блакитний потяг Ізміра, який досягає Анкари після Ізміра, Маніси, Балікесіра, Кютах’ї та Ескішехіра відповідно, долає 824 кілометри за 14,5 години. Ізмірський блакитний потяг працює з 17 травня 1983 року. İzmir Blue Train, який дає можливість спостерігати за багатьма природними красами на своєму 824-кілометровому маршруті, показаний як один із важливих маршрутів поїздів, які можна порівняти зі Східним експресом.
Маршрут синього поїзда
Ізмір Конья | Конья-ІЗМІР | |||
ІЗМИР (Басман) | 20:15 | Конья | 19:15 | |
Cigli | 20:43 | Horozluhan | 19:25 | |
Menemen | 21:01 | Пінарбасі | 19:39 | |
Ayvacik | 21:18 | Meydan | 20:00 | |
Muradiye | 21:31 | Sarayönü | 20:18 | |
MANÝSA | 21:49 | Kadınh | 20:41 | |
Turgutlu | 22:15 | тамариск | 21:05 | |
ahmetli | 22:35 | Çavuşcugil | 21:17 | |
Саліхлі | 22:51 | Argıth | 21:33 | |
Kavaklıdere | 23:09 | Akşehir | 22:00 | |
Алашехір | 23:26 | Sultandağı | 22:22 | |
хостів | 23:48 | чай | 22:44 | |
Есме | 00:40 | хто Büyükçob | 23:07 | |
USAK | 01:53 | АФІОН (А. Шетіная) | 23:31 | |
сидіння | 02:49 | Yıldırımkemal | 00:25 | |
Dumlupýnar | 03:10 | Dumlupýnar | 00:41 | |
Yıldırımkemal | 03:25 | сидіння | 00:56 | |
АФІОН (А. Шетіная) | 04:24 | USAK | 01:54 | |
хто Büyükçob | 04:45 | Есме | 03:02 | |
чай | 05:08 | Güneyköy | 03:17 | |
Sultandağı | 05:30 | Алашехір | 04:09 | |
Akşehir | 05:54 | Kavaklıdere | 04:23 | |
Argıth | 06:21 | Саліхлі | 04:41 | |
Çavuşcugil | 06:35 | ahmetli | 04:56 | |
тамариск | 06:47 | Turgutlu | 04:56 | |
Kadınh | 07:12 | MANÝSA | 05:48 | |
Sarayönü | 07:35 | Muradiye | 05:59 | |
Meydan | 07:53 | Menemen | 06:27 | |
Пінарбасі | 08:13 | Cigli | 06:44 | |
Horozluhan | 08:28 | ІЗМИР (Басман) | 07:12 | |
Конья | 08:37 | З 19.5.2019 |
Дизельні та електровози
Під час подорожі в поїзді використовуються два типи локомотивів. Тепловози або електровози.
У той час як електричні локомотиви використовуються між Ізміром і Баликесіром, дизельні локомотиви використовуються між Баликесір-Кютахья через відновлення електричних установок.
Після цього етапу знову активуються електровози між Кютахья і Анкарою.
Першим залиште коментар