Кубок Сакарья MTB Cut - дихання

Міжнародний чемпіонат з гірських велосипедів Перший день Кубка Сакарії MTB, країна 30 пройшов у Велосипедній долині соняшнику за участю більше ніж спортсменів 150. Російський велосипедист Тимофей Іванов, який змагався в категорії Елітний чоловічий, завоював золоту медаль; Бронзову медаль завоював спортсмен митрополита Белкадіїспора Салькано Сакарія Антон Синцов. У категорії «Молоді чоловіки» нагороду здобув спортсмен з велоспорту «Столичний Беледіеспор» Халіл Ібрагім Доган.

Міжнародний чемпіонат з футболу з футболу "Sakarya MTB", який проходив під егідою Президентства Столичної міської ради, проходив у Весільній велосипедній долині "Педаль для чистого світу". Міністр молоді та спорту Мехмет Касапоглу розпочав перегони; У губернаторі чемпіонату Ірфан Балканліоглу, міський голова Зекі Точоглу, заступник партії АК Сігдема Ердоган Атабек, Кенан Софуоглу, голова провінційного партії АК Февзі Меч, президент Федерації велосипедного спорту Ерол Кючкбакірчі, велосипедисти та велика кількість глядачів. Гонки, що стартували в категорії «Елітні жінки», тривали з перегонами «Молоді чоловіки», «Молоді жінки» та «Елітні чоловіки».

Молоді чоловіки на трибуні митрополита
Блаза Пінтарік зі Словенії в категорії «Елітні жінки» стала чемпіонкою; Спортсмен з велоспорту Салькано Сакарія Беледієспор, спортсмен з велоспорту Халіл Ібрагім Доган, отримав нагороду в категорії «Юнаки». 3 для молодих чоловіків переміг Окан Айдоган. Виступаючи після гонки, Халіл Ібрагім Доган сказав, що я дякую тим, хто долучився до організації. Швидкий трек. У нас великі цілі в 2019. " Окан Айдоган привітав усіх учасників конкурсу та подякував їм за заклад. У категорії «Молоді жінки» чемпіонкою стала Азізе Бекар.

Велике хвилювання в Елітних чоловіків
Чоловіча гонка елітної чоловічої кубки Sakarya MTB, яку розпочав президент Зекі Точоглу та транслював у прямому ефірі в країні 150, перестала дихати. Після перегонів на етапі 6 Тимофей Іванов завоював золоту медаль. Президент Зекі Точоглу завоював срібну медаль, яку отримав Мартінс Блюмс; Власником бронзової медалі став спортсмен митрополита Беледіеспора Салькано Сакарія Антон Сінцов. Після церемонії нагородження було пробурено водозабірний колодязь для охоплення 15 тисяч людей в Африці в рамках проекту соціальної відповідальності.

Чудова стежка
Спортсмен-чемпіон Тимофей Іванов сказав, що був щасливий після чемпіонату і сказав: «Я дякую тим, хто запросив нас сюди. Прекрасна доріжка, відмінна організація. Я знайшов це дуже добре і дуже дякую ”.