Санки змагались за перше місце в Ілгазі

Санки змагались за перше місце в Ілгазі: традиційна гонка на санках пройшла сьогодні на гірськолижній трасі Ілгаз Дорук. У змаганні взяли участь 62 індивідуальні учасники з провінцій Кастамону, Чанкіри, Бурса, Карс, Ерзурум, Ерзінджан, Анкара та Кютах'я.

Туреччина Розташована в традиційному спортивних гілках Федерації Президентства 2016 річною програмою діяльності, Ilgaz район і традиційні види Туреччини здійснюються з проходили в традиційних санях гонка Ilgaz DORUK лижних схилах підтримки Федерації.

Окремі конкуренти 62 з провінцій Кастамону, Чанкири, Бурса, Карс, Ерзурум, Ерзінджан, Анкара і Кютахья змагалися на заході, проведеному на гірськолижній трасі Ілгаз Дорук.

Незважаючи на те, що губернатор району Ілгаз взяв на себе необхідні заходи з охорони здоров'я та безпеки, учасники змагалися між собою у змаганні, що було сценкою великого хвилювання. Перший, другий і третій раунди змагань з саней; чвертьфінал, півфінал і фінал у вигляді закінчення конкурсу спочатку Айкут Айдінлі, другий - Кадір Атаман, третій - Харун Сахін.

Віце-президент Федерації традиційних видів спорту Туреччини Гюнал Янг, "Це наше традиційне змагання на санках, наша програма розміщена в програмі заходів на 2016 рік. Ці сани - це змагання, які проводили наші предки вже 500 років. Сьогодні ми вперше проводимо наші традиційні змагання на санках на горі Чанкири Ілгаз, потрапивши до складу Федерації. Ці змагання проводились за участю 62 спортсменів з восьми різних міст. Я хотів би подякувати губернатору Чанкіри Вахдеттіну Йозджану, губернатору району Ілгаз Мухаммеду Гюрбюзу, міському голові Ілгазу Аріфу Чайіру та нашим спонсорам Red Bull та персоналу готелю Doruk, які підтримали нас у цій справі.

Програма закінчилася після того, як медалі та таблички були вручені спортсменам, які увійшли на захід.