Альпійська гонка K1 Ліга Гонки

Альпійська гоночна ліга K1: провела в Ерзурумі Федерація гірськолижного спорту Туреччини Гірськолижний спорт завершив гоночну лігу K1.

У гонках, проведених у 5 категоріях у гірськолижному центрі Palandöken, 13 лижників з 90 регіонів намагалися отримати ступінь.

На церемонії нагородження, що відбулася на злітно-посадковій смузі готелю в місті, медалі були нагороджені переможцями, тоді як Левент Таш був першим, Емре Şimşek другим, а Cenk Üsta третім серед великих чоловіків.

У великих жінок Есе Іс посіла перше місце, Букет Четинкая - друге, а Озлем Шаркіккьоглу - третє місце. Сердар Деніз зайняв перше місце, Емра Шаре посів друге місце, а Серхат Єлмаз посів третє місце серед чоловіків під 21.

У перегонах Ніхат Енес вийшов першим, Кан Бостан - другим, а Мухаммет Умут - третім, віком 18, Айше Дурлу - першим, Селін Азікгьоз - другим, а Лара Пелін Тамер - третьою.