Volvo обрала CEVA для митних операцій

Volvo gümrük operasyonları için CEVA’yı seçti :Dünyanın en büyük tedarik zincir yönetimi şirketlerinden CEVA, İsveçli lüks otomotiv üreticisi Volvo’nun gümrük operasyonlarını yürütecek.
ABD’de 60 yılı aşkın süredir piyasada olan dev otomobil markası Volvo’nun The Rockleigh, New Jersey’de kurulmuş şirketi olan Volvo Cars of North America’nın gümrük operasyonlarını, CEVA yönetecek.
CEVA İş Geliştirme, Gümrük Operasyonları ve Ticari Hizmetler Kıdemli Müdürü Kimberly Wakeman: “Volvo ile yaptığımız anlaşma ile otomotiv lojistiğindeki iddiamızı ortaya koyduk. Gümrük müşavirliği lojistiği operasyonlarında Volvo’nun bizi tercih etmesinin sebebi sıfır hata disiplinimizdir. Proje ve operasyonlarımızda disiplin edindiğimiz Sıfır Hata Başlangıç Süreci’miz (Zero Defect Start-up process) ve uyum kabiliyetimiz ile gerek otomotiv sektöründe gerekse de gümrük operasyonlarımızda müşterilerimize eşsiz değer katarak uzmanlığımızı güçlendireceğiz. Gümrük operasyonları konusundaki 124 yılı aşkın deneyimimiz ve profesyonel kadromuz ile yeni anlaşmalara imza atmaya devam edeceğiz.” dedi.
Volvo’nun Gümrük Müdürü Maureen Syme: “CEVA’yı gümrük operasyon hizmetlerindeki en iyi uygulamalara eşlik eden proaktif ve geleceği düşünen çözümlerinden dolayı seçtik. CEVA işimizin gereksinimleriyle ilgili kapsamlı bir anlayışa sahip. Gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği bizim operasyonlarımızı geliştirmemizde büyük katkı sağlayacak” diye bildirdi.

Про Левент Озен
Щороку, високошвидкісна залізнична галузь, європейський лідер в зростаючої Туреччини. Інвестиції в залізниці, які беруть цю швидкість зі швидкісних поїздів, продовжують зростати. Крім того, за рахунок інвестицій, здійснених для перевезення по місту, зірки багатьох наших компаній роблять блискуче вітчизняне виробництво. Ми пишаємося тим, що почалося виробництво турецького високошвидкісного тренувального національного поїзда на додаток до компаній, що виробляють вітчизняні трамвайні, легкі залізничні та метрополітен. Ми дуже раді бути у цьому пишному столі.

Першим залиште коментар

Yorumlar

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.