Букет Cetinkaya Туреччина третій в лижній індустрії

Buket Çetinkaya є третьою в Туреччині в лижному сегменті: Чемпіонат Туреччини з гірських лиж, який охоплює всі вікові категорії в програмі діяльності Турецької лижної федерації на 2014 рік, завершився змаганнями, що відбулися в гірськолижному центрі Erzurum Konaklı. Третьою на чемпіонаті стала лижниця Букет Четінкая з Кайсері.

На чемпіонаті в Ерзурумі Кайсері була представлена ​​регіональною командою з 19 спортсменів. Спортсменка Турецького центру олімпійської підготовки Букет Четінкая досягла значного успіху, посівши 3 місце в Туреччині у слаломі серед молоді. Крім того, Есра Сазак стала спортсменкою, яка зайняла 2 місце в жіночому слаломі серед старших груп і 3 місце в юніорському слаломі.

Тренер регіональної команди Хюля Чам у своїй заяві про чемпіонат сказала: «Ми не змогли провести продуктивний сезон через невелику кількість снігу в нашому місті цього року, але результати, яких ми досягли, вселили в нас надію. Командно ми завершили чемпіонат на четвертому місці. «Ми впевнені, що наступного року у нас буде набагато кращий сезон». сказав.