Гострий сніговий спорт Сноуборд команда закриває сезон з чемпіонату

Сезон команди гострих сноубордів зі сноубордів, близький до чемпіонату: ACUTE Snow Sports Snowboard Team, Erzurum / Palandöken, проведений на гірськолижному курорті 12-13 березня 2014 року, чемпіонат Туреччини зі сноубордів, у змаганнях взяли участь 13 спортсменів.

Змагаючись під спонсорством MEDICALPARK-VBG DENIZCILIK-PEGASUS AIRLINES, команда AKUT Snow Sports Snowboard Team взяла участь у чемпіонаті Туреччини зі сноуборду, який відбувся в гірськолижному центрі Ерзурум/Паландокен 12-13 березня 2014 року, з 13 спортсменами. 1 золота та 1 срібна медаль у слаломі в категорії юніори, 1 срібло та 1 бронза у великому слаломі, 2 золота у юніорках у слаломі та великому слаломі, 2 золота в категоріях діти 2, великі хлопці та великі жінки, 12 золота кожна в дисциплінах слалом і великий слалом Команда AKUT Snow Sports Snowboard Team, яка виграла загалом XNUMX медалей і завоювала загалом XNUMX медалей, була написана золотими літерами на Чемпіонаті як команда, яка виграла найбільше медалей і чемпіонатів. Команда зі сноуборду AKUT, головним тренером якої є словенець Томаз Бернік та асистентами Мемет і Чічек Гюней, дала надію на наступний сезон.