Кадер Явуз не визнав на лижах

Кадер Явуз не бачив перешкод у лижному спорті: спортсменка з вадами слуху Айше Кадер Явуз, яка брала участь у гонках провінційного лижного чемпіонату, що проходив у лижному центрі Ерган, стала першою.

Змагання, що відбулися в гірському центрі зимових видів спорту Ерган минулих вихідних, проходили в 2 категоріях: маленькі чоловіки, маленькі жінки, діти 2 чоловіки, діти 1 жінки, діти 7 жінки, юнаки та старші чоловіки, і в них брали участь 15 спортсменів. конкурси. Учениця 2/А класу Sümer Vocational Education Center Айше Кадер Явуз, яка має вади слуху, брала участь у конкурсі в категорії «Діти 9 жінки» та посіла перше місце в категорії. 15-річний Кадер Явуз виправдано пишався тим, що завершив змагання у слаломі на першому місці за найкоротший час. Після змагань керівники Sümer Vocational Centre заявили, що вони дуже пишаються успіхами студентів, яких вони підготували в галузі спорту. Імена спортсменів, які перемогли у змаганнях у 7 номінаціях, такі: «Маленькі чоловічки»; 1 Алі Полат, 2 Кадір Джан Кахве, 3 Ертюрк Мерсінліоглу, Маленькі леді; 1 Берсу Озлю, Вілдан Мерсінліоглу, дитина 2 чоловіків; 1-Oğulcan Akar 2-Ali Pak Çocuk 2 Ladies; Kader Yavuz, Tuğçe Yeter Children 1 Women 1 Edanur Ayça Soğylu 2 Bengisu Erçetin Young Men; 1- Альперен Мазлум 2- М Унсал Сейя Великі Люди; 1 Орхун Уйтун, 2 Емре Озел.