Муніципалітет Коджаелі оголосив про безкоштовний транспорт до свята: Столична муніципалітет Коджаелі надаватиме безкоштовні транспортні послуги протягом 4 днів (24, 25, 26, 27 червня) напередодні свята Рамадану, щоб громадяни могли приїхати разом зі своїми друзями та родичами . Крім того, до 15 липня трамваї залишатимуться безкоштовними.
ВЕЧОРІ ТА СВЯТНІ ДНІ
Під час свята Рамадан цього року, як і щороку, столична муніципалітет надаватиме безкоштовні транспортні послуги. Служба, яка включає морські та наземні транспортні засоби, триватиме 4 дні, включаючи дні Рамадану та переддень. Оплачуватимуться лише лінії 200 та 250. Таким чином громадяни зможуть без проблем задовольнити як свої відпустки, так і інші потреби.
РІДКИ 200-250
Лінія метро 200 номерів Ізміт-(Картепе)-Гебзе-Тузла-Пендік-Картал, що належить столичному муніципалітету, а також 250 автовокзал-Сабіха Гьокчен і 250С Керфез-Дериндже-Ізміт Ченгіз Топель продовжуватимуть надавати транспортні послуги. графік тарифів.
АВТОБУСНА ПОЇЗДКА ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ КЛАВИРОВ
Громадян, які відвідають цвинтар напередодні та в перший день свята, столична міська рада безкоштовно перевезе на кладовище Асрі та Багчешме. Гаубичні експедиції відправлятимуться із Західного терміналу.
АРЕФЕ І ДЕНЬ ПЕРШИЙ
Столична муніципалітет Коджаелі, надаючи безкоштовне обслуговування для тих, хто користується міськими автобусами та морським транспортом під час свята Рамадану, не залишив без уваги відвідування цвинтаря. У зв’язку з цим столичний муніципалітет надасть безкоштовне автобусне сполучення в день Свята Єве та першого дня свята Рамадану для громадян, які відвідають цвинтар.
ЩОГОДИНИ
Автобуси, встановлені столичною муніципалітетом для відвідування кладовища, відправлятимуться із Західного терміналу. Автобуси відправлятимуться з Асрі Мезарлика, Кентського цвинтаря та Багчешме щогодини з 08.00 до 17.00.
СЕРВІСНІ МАРШРУТИ
Маршрути маршруток, що відправляються із Західного терміналу, такі;
Для громадян, які підуть на цвинтар Багчешме; Західний термінал – Cumhuriyet Cd. – Alemdar Cd. Він пройде маршрутом Дитячий парк (напроти середньої школи Ізміт) – Новий Туран – Багчешме.
Для громадян, які підуть на кладовище Асрі; Західний термінал – Північний Яньол – Лейла Атакан Cd. Він пройде трасою електростанція – М. Алі Паша – Учйол – Старий Стамбул – кладовище Асрі.
Для громадян, які підуть на Міське кладовище; Західний термінал – Північний Яньол – Лейла Атакан Cd. – Центральна – М. Алі Паша – Учйол – Стара Стамбулська дорога – Кентське кладовище буде використовуватися.
Першим залиште коментар